Stranice

Friday 2 August 2013

Kingsley Boateng za treće mjesto na Audi Cupu

Nogometaši Milana minimalno su savladali Sao Paulo u utakmici za treće mjesto na Audi Cupu u Munchenu.

Nakon poraza od Manchester Cityja, Milan se morao zadovoljiti trećim mjestom na prijateljskom turniru u Munchenu. Rossoneri su na Allianz-Areni s 1:0 bili bolji od brazilskog sastava. Milan je igrao u izmijenjenom sastavu, a prvih 11 predvodio je Stephan El Shaarawy. Prvih 45 minuta okončano je bez golova, ali i bez većih uzbuđenja. Talijani jesu bili bolji, ali i Sao Paulo je imao nekoliko pokušaja prema golu Amelije. Tek u nastavku su Rossoneri slomili protivnika. Mladi napadač Kingsley Boateng zabio je nakon asistencije Emanuelsona u 53. minuti. Akcija je krenula od golmana Amelije po lijevoj strani, da bi na kraju Boateng iskosa s lijeve strane loptu poslao kroz noge golmanu Sao Paola.