Stranice

Sunday 3 April 2011

Leonardo: ''Ovo nije predaja Scudetta!''

Trener ''neroazzura'' ne želi tako lako predati Scudetto Milanu. Ipak je pet bodova za njega puno. Trener milanskog Intera, Leonardo, izjavio je poslije sinoćnjeg debakla protiv Milana, da   se njegov klub ne želi predati u borbi za titulu u Seriji A.Inter je lako poražen sa uvjerljivih 3:0, ali Leo ne odustaje.
''Da li je ovo predaja Scudetta? Naravno da ne, ali pet bodova je poprilično sa sedam utakmica do kraja. Na kraju prvog poluvremena, imali smo neke dobre šanse, a onda je u drugom Chivu dobio crveni karton, što nam je oduzelo sposobnost da uzvratimo'', ocjenio je brazilski stručnjak i dodao. - Kada primite gol poslije jedne minute, teško je vratiti se. Nismo dovoljno napravili večeras i Milan nam je puno otežao. U drugom dijelu, sa čovjekom manje, puno smo se mučili. Nismo se dovoljno kretali sa loptom i utrčavanje nam je pravilo velike probleme'' - kaže Leo.