Stranice

Sunday 26 August 2012

Loša igra i zaslužen poraz na otvaranju sezone

Nogometaši Sampdorije napravili su iznenađenje u 1.kolu Serie A pobjedivši Milan na San Siru.
Prvo poluvrijeme nije donijelo naročito velika uzbuđenja uz tek nekoliko solidnih pokušaja. Robinho je bio najzapaženiji pojedinac, ali se na poluvrijeme otišlo bez golova.

Nastavak utakmice donio je i jedini gol na susretu i to u mreži Milana. Igrala se 59. minuta kada nakon odlično izvednog kornera Andrea Costa najviše skače, te pogađa mrežu Abbiatija za vodstvo Sampdorije od 1:0.

Uzvratio je Mario Yepes na drugoj strani također nakon kornera, ali je Romero uz pomoć stative spasio svoj gol.  Boateng je u sudijskoj nadoknadi pogodio stativu, a i golman Romero je do kraja još u nekoliko navrata dobro reagovao, te je omogućio Sampdoriji tri boda na San Siru.