Stranice

Friday 16 September 2011

Napoli protiv Milana bez Lavezzija?

Napoli će u derbiju talijanskog nogometnog prvenstva protiv Milana najvjerojatnije biti oslabljen za neigranje argentinskog napadača Ezequiela Lavezzija koji je zadobio ozljedu pete u susretu Lige prvaka protiv Manchester Cityja.

Lavezzi je morao napustiti igru u 57. minuti utakmice prvog kola Lige prvaka zbog ozljede pete koju je zadobio nekoliko minuta ranije. Dodatne pretrage pokazale su da nije riječ o bezazlenoj ozljedi, te da će Argentinac morati još neko vrijeme odmarati stopalo kako se stanje ne bi pogoršalo. Još nije u potpunosti isključena mogućnost da zaigra, ali iz kluba javljaju da su šanse da se takvo što dogodi minimalne.

Napoli je dobro otvorio novu sezonu 3-1 pobjedom kod Cesene i sigurno će htjeti nastaviti igrati u tom ritmu kada ih u nedjelju posjeti aktualni prvak Italije Milan. Susret počinje u 20.45.