Stranice

Saturday 10 September 2011

Milan krenuo u obranu naslova remijem protiv Lazija

Nakon jednotjedne odgode počela je talijanska Serie A nogometna liga koju su otvorili prvak Milan i rimski Lazio. Utakmica je završila rezultatom 2-2 nakon što je Lazio vodio 2-0...

Sve najbitnije odigralo se u prvome poluvremenu u kojem su postignuta sva četiri pogotka. Lazio je poveo preko njemačkog reprezentativca Miroslava Klosea u 12. minuti utakmice, a samo devet minuta kanije Francuz Djibril Cisse povisio je na 2-0, nakon čega je nastao muk na stadionu San Sira. Nadu domaćinu vratio je švedski reprezentativac Zlatan Ibrahimović koji je smanjio rezultat u 29. minuti utakmice. U 33. već je bilo 2-2 nakon što je pogodio Antonio Cassano.

To je ujedno bila i posljednja rezultatska promjena na utakmici u kojoj su do kraja susreta obje momčadi imale svojih prilika za novi pogodak, ali su pokušaji bili neprecizni.