Stranice

Saturday 10 September 2011

Gattuso vrlo brzo pušten iz bolnice

U petak je startala nova nogometna sezona u talijanskoj Seriji A, a otvorili su je prvak Milan i rimski Lazio. Utakmica na San Siru je završila bez pobjednika, uz rezultat 2-2...

Lazio je nakon uvodnih dvadeset minuta vodio s 2-0, no još do poluvremena je Milan izjednačio na 2-2, nakon čega se rezultat više nije mijenjao. Inače, u 20. minuti je domaći trener Massimiliano Allegri bio prinuđen napraviti zamjenu. Van Bommel je ušao u igru umjesto Gennara Gattusa, koji se ozlijedio nakon slučajnog duela sa suigračem Nestom.

U tom duelu je Gattuso ozlijedio oko i činilo se u prvi mah da je ozljeda teže prirode. Odmah je Gattuso odvezen u bolnicu, ali se tamo ipak nije dulje zadržao. Ustanovljena je lakša ozljeda, te Gattusu slijedi oporavak od desetak dana. Za dva tjedna bi trebao opet biti na travnjaku, u Milanovom dresu.