Saturday 23 April 2011

LIVE: Inter 2-1 Lazio, Napoli gubi od Palerma!

Čini se kako će se nakon 34.kola Serie A, Milan sve više približiti osvajanju naslova ove sezone.

Inter 2-1 Lazio
Inter na San Siru igra 2-1 sa Laziom. Lazio je poveo iz penala pogotkom Zaratea, isključen je vratar Julio Cesar, a u igru je ušao Castelazzi. Za Inter je iz slobodnog udarca izjednačio Sneijder. U 53. minuti zabio je Eto'o za vodstvo Intera 2-1. Time je Eto'o prekinuo 'post' od 42 dana bez pogotka.
Mauri u 66.minuti dobiva crveni karton, tako se brojevno stanje na terenu izjednačilo. Obje momčadi igraju s desetoricom igrača.

Palermo 2-1 Napoli
Napoli gubi na gostovanju kod Palerma 2-1. Poveli su 'nebeskoplavi' preko Cavanija u 2.minuti, no u 38. je izjednačio Balzaretti, a C.Bovo je zabio iz penala krajem 1.poluvremena. Tako bi večerašnjom pobjedom na Rigamontiju u Bresciji, Milan rješio prvenstvo, te ostavio Napoli na -9 bodova zaostatka.