Stranice

Saturday 16 April 2011

Inter ispao iz utrke za prvaka! Napoli i Milan u borbi za prvaka!

Italija će dobiti novog prvaka, Milan ili Napoli. Inter je večerašnjim porazom u Parmi praktički ispao iz borbe za Scudettom. "Rossoneri" su sigurno pobijedili na San Siru protiv Sampdorie.  Inter je djelovao loše i protiv Schalkea, a posrtanja prvaka nastavila su se u Parmi.

Domaćin kome gori pod petama je stigao do veoma važnog trijumfa.
Goste je načeo Giovinco, koji je matirao Cesara. U drugom poluvremenu prvo je Amauri propustio jednu priliku, a onda pred sam kraj postigao pogodak i postavio konačan rezultat, 2:0 za Parmu.

U isto vrijme na "San Siru" slavlje.

Sampdorija je bila lak zalogaj za Milan. Iako bez Ibrahimovića, "Rossoneri" su dominirali, mada je pobjeda plaćena ozljedom Pata, ali i golmana Abiattija.

Golom iz slobodnog udarca, vječno mladi Clarence Seedorf je najavio trijumf već nakon dvadesetak minuta.

Antonio Cassano je golom sa bijele točke, posvećenim svom novorođenom sinu povisio prednost lidera, da bi na kraju i Robinho poslije sat vremena otklonio svaku dilemu.

Milan sad ima +5 u odnosu na Napoli, ali 'nebesko-plavi'  svoju utakmicu igraju tek  sutra protiv Udinesea kod kuće. Inter sada kasni osam bodova i praktično, za njih je titula nemoguća misija.